Радно време Народног музеја Зрењанин током манифестације „Дани пива“

Током овогодишњих „Дана пива“ изложбени салони и стална поставка Народног музеја Зрењанин имаће измењено радно време. Изложбени салони Музеја радним данима током лета раде двократно (од 9 до 13 и од 17 до 21ч), а измене се односе на викенд. Салони ће у суботу и недељу (10. и 11. август) бити отворени за публику од 17 до 21 сат.

Стална поставка ће радним данима бити доступна у уобичајеном радном времену (8:30-19ч), док ће током викенда бити затворена.

Подсећамо да је у Салону актуелна ретроспективна изложба фотографија Горанке Матић под насловом „Искуство у гужви“. У Малом салону до 11. августа траје изложба слика Миленка Аћимовића, добитника прве награде прошлогодишњег међународног ликовног конкурса „30×30“ који расписује Културни центар Зрењанина.