Промоција књиге др Момчила Диклића “Српски народ у авнојевској Хрватској: како је нестао један народ!?”

У Салону Народног музеја Зрењанин, у петак 29. децембра 2023. године, у 18 часова, биће одржана промоција књиге др Момчила Диклића “Српски народ у авнојевској Хрватској: како је нестао један народ!?”, у организацији “Светосавља” из Зрењанина. На промоцији ће говорити Душан Стјепановић, историчар и председник Актива наставника историје основних школа Града Зрењанина, Милојко Будимир, музејски саветник и генерални секретар “Удружења Срба из Хрватске” (Београд), Владимир Бурсаћ, аутор рада из Зборника “Грађански рат у Хрватској 1991 – 1995.”, и аутор књиге Момчило Диклић, доктор историјских наука. Овом приликом биће промовисан и Зборник радова бр. 19, под називом “Грађански рат у Хрватској 1991 – 1995”, за 2023. годину.