Обавештење – Ново радно време НМЗ током трајања ванредног стања

У складу са препоруком Министарства културе и информисања Репбулике Србије Народни музеј Зрењанин отворен је за посетиоце од 27. априла 2020. године.

Посетиоци ће моћи да погледају актуелне поставке у изложбеним салонима Народног музеја. Двојна изложба „Пројекат: Толеранција и Мала ретроспектива Мирка Илића“ доступна је у Салону, док је Изложба радова Лјубомира Стојковића постављена у Малом салону. Стална поставка биће затворена за публику. Посетиоци морају имати маску и рукавице и треба да обрате пажњу на међусобну дистанцу (2м). У салонима може боравити укупно пет посетилаца истовремено.

Радно време до завршетка ванредног стања биће 9 – 15 часова од понедељка до петка. Суботе ће током овог периода бити нерадне.

У петак, 1. маја 2020. године Народни музеј Зрењанин неће радити.

Запослени у музеју наставиће са радом у складу са обезбеђеним мерама заштите.