Otvaranje izložbe radova polaznika škole crtanja i slikanja za decu i odrasle

U Holu Narodnog muzeja Zrenjanin u petak, 15. juna 2018. godine u 19 sati biće otvorena izložba radova polaznika Škole crtanja i slikanja za decu i odrasle iz Zrenjanina koju vodi diplomirani pedagog Bojana Pisodorov.

Na izložbi će biti predstavljeni radovi 47polaznika - dece, tinejdžera i odraslih.

Škola crtanja i slikanja za decu i odraslepostoji pet godina i namenjena je deci osnovnoškolskog uzrasta, tinejdžerima i odraslima koji žele da savladaju osnovne crtačke i slikarske tehnike ili usavrše već stečena znanja i uživaju u samom procesu nastajanja slika. Ova izložba, četvrta po redu, obuhvata radove koji su nastali u periodu od septembra 2017. do juna 2018. godine i koji su rađeni u tehnici klasičnog akvarela, suvog pastela, akvarela olovkama, tempere, ulje na platnu.