Презентација програма „Грађани, једнакост, права и вредности“ и програма Креативна Европа – Култура

Министарство за људска и мањинска права и друштвени дијалог и Деск Креативна Европа Србије организују презентацију о могућностима финансирања пројеката у оквиру програма „Грађани, једнакост, права и вредности“ и програма Креативна Европа – Култура за представнике зрењанинских организација цивилног друштва, јединица локалне самоуправе, институција у области културе, образовања и науке. Презентација се одржава у Малом салону Народног музеја Зрењанина, 28. фебруара 2024. године са почетком у 11 сати. Презентацију ће отворити г-дин Иван Бошњак, државни секретар у Министарству за људска и мањинска права и друштвени дијалог и г-дин Синиша Оњин, директор Народног музеја Зрењанина.