Породичне радионице и вођење кроз сталну поставку Природњачког одељења

Поводом манифестације Дечија недеља која се одржава сваке године током прве недеље месеца октобра, у Народном музеју Зрењанин биће одржане породичне радионице, које подразумевају вођење кроз сталну поставку где је представљено Природњачко одељење. Након приче о животињама које можемо видети на подручју средњег Баната, праисторијским животињама попут џиновског јелена и мамута, деца ће цртати своје утиске из посете Музеју или бојити припремљене мотиве бојанки.

Радионице су намењене узрасту од 4 до 10 година. Радионице ће се одржавати од уторка 4. до петка 7. септембра са почетком у 17 часова.
Радионице су бесплатне, а родитеље молимо да долазак најаве путем маила: pedagognmz@gmail.com или на контакт телефон 064/155-4-155. Радионице ће водити музејски едукатор и музејски педагог Педагошко-информативне службе Музеја.