Летње радно време Народног музеја Зрењанин

Као и претходних, и ове године током летњих месеци Народни музеј Зрењанин прилагодиће своје радно време публици и предстојећим високим температурама.

У периоду од 1. јула до 31. августа 2021. године изложбени салони радним данима и суботом биће отворени од 9 до 13 сати и од 17 до 21 сат, док ће недељом радити од 17 до 21 сат.

Радно време сталне поставке остаје непромењено, радним данима од 8:30 до 19 часова, а суботом од 8:30 до 12:30 часова.

Подсећамо:

У Салону НМЗ актуелна је поставка „Под сјајем звезда – Изложба фотографија Брајана Рашића“ која ће и трајати цело лето, тачније до 31. августа.

У Малом салону НМЗ од 5. до 20. јула публика ће моћи да погледа слике „Спаљивање моштију Св. Саве“ Васе Поморишца и Славка Гигића из 1910. године, „Ђурђиц“ Ивана Алексића из 1924. године и „Мртва природа“ Катице Глигоровић Теодоровић настала око 1920. године које је Мирјана Теодоровић Јанчић из Београда тестаментом завештала Народном музеју Зрењанин.

Добро дошли!