Transnacionalni sastanak u Sloveniji povodom Erasmus+ projekta

Feb 26, 2022

Nakon dobrog početka međunarodnog projekta u 2021. godini “Train2Sustain” Erasmus+ KA2 i prvog sastanka u Austriji u Simon Muhle (Trofaiach) nastavljamo sa transnacionalnim sastancima. Poslednji sastanak održan je u Sloveniji od 03. do 06. februara 2022. godine u Tolminu.

Zveza Mink Tolmin je osim nas ugostila i partnere iz Austrije (Art Mine, Trofaiach), dok su partneri “Gain&Sustain: Europe” iz Austrije i grčki partner “Solidarity Tracks” učestvovali online zbog Covid 19.

Na sastanku je bilo reči o budućoj realizaciji aktivnosti sa radnicima u kulturi i mladim umetnicima, kao i prezentaciji dosadašnjeg rada svih partnera na projektu. Radili smo intezivno ali smo se i divno družili uz smeh i učenje!

Ukidanje pečata
Pretrazivac kulturnog nasledja