Promocija dva romana Radovana Vlahovića: "Bapa" i "1934"

Promocija dva romana Radovana Vlahovića: „Bapa” i „1934.” (nastavak romana „Bapa”, knjiga druga), u izdanju Banatskog kulturnog centra, održaće se u petak,15. decembra 2017. godine od 19 časova u Salonu Narodnog muzeja Zrenjanin.

O romanima će govoriti književni kritičar Marija Tanackov, a odlomke govori Senka Vlahović iz Banatskog kulturnog centra. U ime Narodnog muzeja Zrenjanin razgovor sa autorom romana i gostima vodiće Duška Kolarov, profesor srpskog jezika i književnosti.

Roman „Bapa”, objavljen 2016. godine, našao se u tri najuža izbora za nagrade u 2017. godini: Vitalova nagrada Zlatni suncokret, Nagrada Laza Kostić Novosadskog sajma i Knjiga godine Društva književnika Vojvodine.

Roman „1934.” (nastavak romana „Bapa”, knjiga druga) nedavno je izašao iz štampe, a prva promocija održana je u Banatskom kulturnom centru u Novom Miloševu.

Urednik obe knjige je Simon Grabovac.

Dobro došli!